Bil kjørt i fjellveggen

NARVIK: Trafikkulykke ved Skjombrua. 1 bil kjørt i fjellveggen. Nødetatene er på tur, ikke kommet frem. Oppdateres.

Narvik: Vedr trafikkulykken ved Skjombrua. Det blir sendt ut pressemelding om kort tid.

Narvik: En person drept og en skadd.

Politiet ønsker tips om bil YN54193, grå Citroen C5. Ta IKKE kontakt med fører: Ring 02800. Bilen ble sjålet på stedet – eier ikke involvert

Mistenkt person ift knivstikkingen i Narvik, meldte seg like før kl 21.00 ved Narvik pstsj. Vedkommende vil bli avhørt så snart som mulig.

Pressemelding:

Det ble gitt livreddende førstehjelp på stedet, en person ble fløyet til sykehus med ambulansehelikopter ? den andre personen ble bekreftet omkommet på stedet. Politiet har ingen opplysninger om tilstanden til personen som ble fløyet til sykehus.

Gjerningsperson var forlatt i en bil som ble stjålet på stedet før politiet kom til stedet. Bilen, en grå Citroen C5 har registreringsnummer YN54193. Politiet ønsker opplysninger om observasjon av bilen ? anmoder om at publikum ikke tar kontakt med fører.

Politiet ønsker av taktiske grunner ikke gå ut med ytterligere informasjon om gjerningsperson og modus.

Så snart politiet har nye opplysninger, vil det bli sendt ut ny pressemelding.

Henvendelser vedr bil kan rettes til 77 04 36 00 / 02800

 

politilogg-ofoten-fb-trafikk-kollisjon-01a

Print Friendly, PDF & Email