Bjørn Ekrem ny daglig leder i Destination Narvik

Bjørn Ekrem er Destination Narviks nye daglige leder. Foto: Privat
Bjørn Ekrem er Destination Narviks nye daglige leder. Foto: Privat

19. mars ønsket Destination Narvik’s sin nye daglige leder, Bjørn Ekrem, velkommen.

Ekrem har en allsidig bakgrunn fra salg, ledelse, etablering og utvikling – og han er allerede godt i gang med arbeidet i Narvikregionen.

– Jeg har nå tiltrådt stillingen som daglig leder i Destination Narvik AS, og ser fram til å ta fatt på de utfordringer og muligheter som ligger i å bygge en slagkraftig destinasjonssatsing i Narvikregionen, sier Bjørn om den nye jobben.

Han har arbeidserfaring primært fra salg, ledelse, etablering og utvikling. I årene 2001 til og med 2007 hadde han lederansvar for én av If Skadeforsikrings nysalgskanaler, med om lag 100 selgere som hadde geografisk tilhørighet fra Trøndelag i nord til Agder i sør. Siden 2008 har han jobbet i eventbransjen, med fokus på utvikling og salg av opplevelses- og læringsbaserte konsepter til bedriftsmarkedet.

Print Friendly, PDF & Email